Start Paintball Oferta Lokalizacja Galeria Kontakt
 

 

SCENARIUSZE

 

 

 

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych scenariuszy rozgrywanych na naszym polu.

 

 

 

Zdobywanie bunkra

Jedna z drużyn ma za zadanie bronić prawdziwego bunkra z czasów II Wojny Światowej. W bunkrze znajduje się flaga. Jeśli szturm się powiedzie, drużyna zdobywa flagę i tym samym wygrywa grę. W przypadku wyeliminowania wszystkich atakujących, wygrywa drużyna broniąca bunkra.

 

 

 

Leśny szturm

Każda z ekip posiada własną twierdzę z flagą, której broni. Bazy rozmieszczone są po przeciwnych stronach lasu. Rozpoczynając zabawę ekipy wyruszają ze swoich baz i ścierają się w pojedynku w licznych przeszkodach i kryjówkach. Celem rozgrywki jest zdobycie flagi drugiego zespołu.

 

 

 

Strzelanie do tarczy

Dla młodszych uczestników zabawy oferujemy strzelanie do tarczy. Zabawa jest w pełni kontrolowana i bezpieczna. Każdy zawodnik oddaje pewną ilość strzałów w specjalnie przygotowane tarcze. Wygrywa gracz, który odda najwyższą liczbę celnych strzałów.

 

 

 

Natarcie i odwrót

Scenariusz podobny do „Leśnego szturmu” z tą różnicą, że zdobytą flagę trzeba jeszcze dostarczyć do swojej twierdzy. W tej rozgrywce niezastąpieni będą członkowie drużyny, którzy będą nas osłaniać podczas powrotu ze zdobytą flagą. Ekipa, która pierwsza zdobędzie flagę przeciwnika i dostarczy ją do swojej bazy wygrywa.

 

 

 

Pojedynek

Dwie drużyny Stają na przeciw siebie w ustalonej odległości. Na sygnał sędziego każdy zawodnik oddaje po jednym strzale. Trafiony zawodnik schodzi. Pozostali podchodzą do przodu o krok i ponownie oddają jeden strzał. I tak cyklicznie aż zostanie tylko jeden zawodnik.

 

 

 

Odbijanie zakładnika

W twierdzy wrogiej drużyny przetrzymywany jest zakładnik. Natomiast jej zawodnicy ukryci są w kilku pobliskich bazach. Zadaniem drugiej ekipy jest odnalezienie zakładnika przeprowadzenie go do swojej bazy. Zabawa kończy się gdy eskortowany zakładnik zostaje trafiony lub dotrze do swojego obozu.

 

 

 

Nocne starcie

Bardzo fascynujący typ gry. Pozwala na bardzo dobre kamuflowanie się oraz podchody. Utrudniona widoczność bywa sprzymierzeńcem w ataku na wroga. Grę organizujemy wieczorem, gdy jest już ciemno. W centralnym miejscu pola do gry umieszczone są halogeny. Walkę można przeprowadzać w oświetleniu bądź w półmroku, oddalając się od światła.
 

 

 

 


 

 

 

 

katalog stron

 
Copyright © 2007-2010 SOLUTION Mirosław Trybała