Start Paintball Oferta Lokalizacja Galeria Kontakt
 

 

 

CZYM JEST PAINTBALL ?

 

 

 

Paintball, czyli strzelanie farbą to rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, tj. urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na ciele, powoduje jego eliminację z gry.

 

 

 

 

RODZAJE GIER W KAMIKADZE

 

Speedball to sportowa wersja gry, odbywa się na ograniczonym siatką polu z przeszkodami, zadaniem zawodników jest zdobycie w limitowanym czasie flagi przeciwnika lub wyeliminowaniu graczy drużyny przeciwnej, przy czym każda z tych czynności jest punktowana.
 

 

Woodsball tzn. paintball leśny, odbywa się w wyznaczonej części lasu lub terenie do tego celu przygotowanym, celem jest eliminacja przeciwników lub realizacja określonego zadania np. zdobycie bunkra.
Gra w KAMIKADZE polega na jak najdokładniejszym odzwierciedleniu pola walki. Gracze ubierają specjalne kamuflujące mundury, robią wszystko aby nie byli widoczni dla przeciwnika i zlewali się z otoczeniem dzięki czemu mogą działać z zaskoczenia. Nacisk kładziony jest na jak największy realizm a co za tym idzie markery paintballowe mają przypominać prawdziwą broń używaną przez żołnierzy.

W naszym ośrodku dominuje cieszący się największym zainteresowaniem paintball leśny.
Organizujemy także gry na polu otwartym, strzelanie od tarczy oraz wiele innych gier i zabaw.
 

 

 

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

 
Jeśli nie grałeś jeszcze w tą niesamowitą grę - nie zwlekaj z tym. Jak najszybciej przyjedź do nas. Nie musisz posiadać żadnego sprzętu. Wszystko jest przygotowane dla Ciebie na miejscu. Tzw. gry komercyjne są najlepszym sposobem na rozpoczęcie przygody  z  paintball'em.  Na  start  dostajesz  cały  sprzęt,  nie  musisz  kupować  kosztownego  wyposażenia,  aby  moc  pograć z znajomymi.

 

 

 

CIEKAWOSTKI:

 

 

JAK PRODUKUJE SIĘ KULKI DO GRY

 

ZASADA  DZIAŁANIA MARKERA

 


 

 

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania:


 * Regulamin oraz zasady bezpieczeństwa podczas gry dla młodzieży gimnazjalnej

Zasady bezpieczeństwa

Mapka Zawoi z lokalizacją Kamikadze

 

 

 

 

 

   
   
 
 

 

   
 
 
Copyright © 2007-2010 SOLUTION Mirosław Trybała